50 let Gymnázia Karla Čapka Dobříš

Hlavní stránka >

 

Seznamy tříd

řazeny dle roku vstupu na školu
kliknutím na odkaz zobrazíte podrobnosti o dané třídě

Hledej

 


1953

roktřídatřídní učitelé
19539. třídaMiroslav OLIČ
19549. třídaFrantišek KOLMAN, Jarmila POPÍLKOVÁ
večerní školaNatalie VOLKAROVÁ, Jakub HŘEBAČKA
19559. třídaMiloš ČECH
večerní školaNatalie VOLKAROVÁ, Svatopluk BAMBAS
19569. třídaMiroslav OLIČ
večerní školaNatalie VOLKAROVÁ, Milada ŠACHOVÁ
19579. třídaFrantišek KOLMAN
19589. třídaJarmila POPÍLKOVÁ
19591.ročníkMiloš ČECH, Dagmar ŽÁKOVÁ
19601.ročníkMilada ŠACHOVÁ, Jakub HŘEBAČKA, Jarmila POPÍLKOVÁ, Jaroslava RYSOVÁ
19621.ročníkMiroslav OLIČ

1963

roktřídatřídní učitelé
19631.ročníkDagmar ŽÁKOVÁ, Miroslav OLIČ, Aleš VONDRÁČEK
19641.ročníkJakub HŘEBAČKA
19651.AJaroslava RYSOVÁ
1.BMilada ŠACHOVÁ, Jaromír ŽÁK
19661.ročníkDagmar ŽÁKOVÁ
19671.ročníkMilada ŠACHOVÁ
19681.AAleš VONDRÁČEK
1.BJaromír ŽÁK
19691.AJaroslava RYSOVÁ
1.BDagmar ŽÁKOVÁ
19701.AMilada ŠACHOVÁ
1.BJakub HŘEBAČKA
19711.AAleš VONDRÁČEK
1.BJaromír ŽÁK, Bohumila FUČÍKOVÁ, Marisa ŠAFAŘÍKOVÁ
19721.AVáclav FRAJER
1.BErich RENNER, Jakub HŘEBAČKA

1973

roktřídatřídní učitelé
19731.AJaroslava RYSOVÁ, Zdeňka CIMICKÁ, Jakub HŘEBAČKA
1.BVěnceslava DUTKOVÁ, Anna VANČÁTOVÁ, Stanislava KRATOCHVÍLOVÁ
19741.ABlanka ZELINKOVÁ
1.BDagmar ŽÁKOVÁ
19751.AMilada ŠACHOVÁ
1.BMarisa ŠAFAŘÍKOVÁ
19761.ADanuša HLÁSNÁ
1.BAleš VONDRÁČEK
19771.AStanislava KRATOCHVÍLOVÁ
1.BZdeňka CIMICKÁ
19781.ABlanka ZELINKOVÁ
1.BDagmar ŽÁKOVÁ
19791.AMarcela CYPRIÁNOVÁ, Karel ROSENZWEIG
1.BMilada ŠACHOVÁ
19801.AAleš VONDRÁČEK
1.BJakub HŘEBAČKA, Danuša HLÁSNÁ
19811.AJakub HŘEBAČKA
1.BZdeňka CIMICKÁ
19821.ABlanka ZELINKOVÁ
1.BMarcela CYPRIÁNOVÁ

1983

roktřídatřídní učitelé
19831.AStanislava KRATOCHVÍLOVÁ
1.BMilada ŠACHOVÁ
19841.AAleš VONDRÁČEK
1.BDanuša HLÁSNÁ
19851.AJakub HŘEBAČKA
1.BZdeňka CIMICKÁ
19861.ABlanka ZELINKOVÁ
1.BLuděk KRÁTKÝ, Miloš ČAPEK
19871.AStanislava KRATOCHVÍLOVÁ, Marcela CYPRIÁNOVÁ
1.BMilada ŠACHOVÁ, Jakub HŘEBAČKA
19881.AAleš VONDRÁČEK, Blanka ZELINKOVÁ
1.BDanuša HLÁSNÁ
19891.AJana TOMÁNKOVÁ
1.BOldřiška SVOJITKOVÁ
1990primaVěra NATHEROVÁ, Luděk KRÁTKÝ, Blanka ZELINKOVÁ
1.AJaromír ŽÁK, Jaroslav JEDLIČKA
1.BMiloš ČAPEK
1991primaMilan BRABENEC
1.ročníkMarcela CYPRIÁNOVÁ
1992primaDanuša HLÁSNÁ
1.ročníkBlanka ZELINKOVÁ

1993

roktřídatřídní učitelé
1993primaOldřiška SVOJITKOVÁ, Miloš ČAPEK
1.ročníkMiloš KRÁTKÝ
1994primaMartina BRABENCOVÁ, Aleš VONDRÁČEK
1.ročníkJaroslav JEDLIČKA, Blanka ZELINKOVÁ
1995primaMarcela CYPRIÁNOVÁ
1.ročníkMiloš ČAPEK, Eva RAŠKOVÁ
1996primaIva ČELEDOVÁ
1997primaDanuše KYNČLOVÁ
1.ročníkMiloš KRÁTKÝ
1998primaDana ŘEHOUTOVÁ
1.ročníkMilan BRABENEC
1999primaDanuša HLÁSNÁ
1.ročníkEva RAŠKOVÁ
2000primaZuzana ČAPKOVÁ
1.ročníkJarmila BENDOVÁ
2001primaŠtěpánka MÁCHOVÁ
1.ročníkMiloš ČAPEK
20021.ročníkMilan BRABENEC, Eva RAŠKOVÁ
primaMartina BRABENCOVÁ

2003

roktřídatřídní učitelé
2003primaMarcela CYPRIÁNOVÁ
1.ročníkJana PRAUSOVÁ, Miloš ČAPEK
2004primaMilan BRABENEC, Danuša HLÁSNÁ
1.ročníkJarmila BENDOVÁ
2005primaJana SPRENGEROVÁ, Zuzana ČAPKOVÁ
1.ročníkDanuše KYNČLOVÁ
2006primaIva ČELEDOVÁ
1.ročníkDana ŘEHOUTOVÁ
2007primaDaniel HOŠEK
1.ročníkMiloš ČAPEK
2008primaJarmila BENDOVÁ
1.ročníkEva RAŠKOVÁ
2009primaŠtěpánka MÁCHOVÁ, Jana PRAUSOVÁ
1.ročníkDanuše KYNČLOVÁ
2010primaDana ŘEHOUTOVÁ
1.ročníkJana SPRENGEROVÁ, Dana VALENTOVÁ
2011primaMonika ŠRÁMKOVÁ
1.ročníkMiloš ČAPEK
2012primaDrahomíra PERGELTOVÁ, Danuša HLÁSNÁ, Danuše KYNČLOVÁ, David BÍLEK
1.ročníkZuzana HUDEČKOVÁ, Daniel HOŠEK

2013

roktřídatřídní učitelé
2013primaHana KRÁLOVÁ
1.ročníkZuzana ČAPKOVÁ
2014primaŠárka MUSILOVÁ
1.ročníkDana VALENTOVÁ
2015primaPavel MIŠKOVSKÝ
1.ročníkMiloš ČAPEK
2016primaDaniel HOŠEK
1.ročníkJarmila BENDOVÁ
2017primaJana PRAUSOVÁ
1.ročníkJana SPRENGEROVÁ
2018primaDana ŘEHOUTOVÁ
1.ročníkJan VEVERKA
2019primaMonika ŠRÁMKOVÁ
1.ročníkMiloš ČAPEK
nahoru
© Gymnázium Karla Čapka Dobříš, 2003.