50 let Gymnázia Karla Čapka Dobříš

Hlavní stránka > Škola >

 

Kdo stál před katedrou

 

Vyučující:

Období:

Předměty:

BAMBAS Svatopluk1953-1966BRV NEJ TEV
BELKOVÁ Andrea1995-1996ANJ
BENDOVÁ Jarmila2000-dosudCJL ZSV RUJ
BENEŠOVÁ Eva1979-1990TEV BRV
BÍLEK David1998-1999
2015-dosud
FYZ CHE
BÍLÝ Ondřej2004-2011CHE BIO FYZ
BOLEK Josef1999-2000FYZ IVT
BRABENCOVÁ Martina1991-dosudBIO TEV
BRABENEC Milan1990-2008MAT FYZ TEV
BRICHTOVÁ Helena1953-1954
BUREŠ Jan1995-2001
2012-dosud
SCD ZSV DEJ
CIMICKÁ Zdeňka1973-2009MAT DEG
CONELL Andrea1991-1992AJK
COUFALOVÁ Ivona2003-dosudANJ
CYPRIÁNOVÁ Marcela1977-dosudBIO CHE
ČAPEK Miloš1986-1998
1999-dosud
FYZ CHE
ČAPKOVÁ Zuzana1988-1989
2000-dosud
MAT
ČECH Miloš1955-1966CJL ANJ PSY
ČELEDOVÁ Iva1992-dosudCJL DEJ
ČERMÁK Vladimír1973-1974CHE
ČIHÁK Karel1995-2007HUV
DRAŽAN Václav1969-1979HUV
DUŠEK Josef1956-1967TKR DEG
DUTKOVÁ Věnceslava1973-1974CJL VYV
DVOŘÁKOVÁ Jana1972-1973MAT DEG FYZ
DVOŘÁKOVÁ Markéta2002-2003ANJ
EWANYSHYN Peggy Sue2001-2002ANJ AJK
FEJTOVÁ Blanka2003-dosudANJ
FERENCOVÁ Eva1987-1989TAD
FETIBEGOVIČ Kemal1995-1998TEV
FIŠAR Jan1994-1998ZMP
FRAJER Václav1967-1977BIO ZMP LAT
FUČÍKOVÁ Bohumila1971-1973ANJ NEJ
HADŽEGA Tomáš1987-1989EKO
HAIDLOVÁ Miloslava1990-2006VYV
HÁJKOVÁ Ludmila1989-1990TAD
HASMAN Bohuslav1953-1963TEV
HASMANOVÁ Věra1954-1955TEV
HERCINGEROVÁ Marie1975-1976
1978-1979
1983-1985
ZMP BIO
HERINKOVÁ Dagmar1999-2004DEJ LAT ZSV
HLÁSNÁ Danuša1974-dosudBIO CHE
HOLOBRADOVÁ Hana1994-1995VYV
HOŠEK Daniel2000-dosudMAT ICT
HŘEBAČKA Jakub1955-2001FYZ MAT
HUDÁKOVÁ Alexandra1996-2005ANJ REJ
CHLUMECKÝ Josef1953-1965
1973-1975
1977-1978
FYZ CHE
JEDLIČKA Jaroslav1983-1997CJL FRJ
JECHORT František1953-1954
1966-1967
MAT
JERNEKOVÁ Ludmila1965-1971NEJ
KAISEROVÁ Milada1964-1966
1970-1971
1983-1985
BIO ZMP
KALAČ Josef1953-1954CJL
KAREL Jan1980-1981OBN
KOCOUR Oldřich1987-1989PRO STR
KOLMAN František1954-1960BIO FYZ ZMP
KRÁSA Josef1953-1963
1965-1966
MAT FYZ
KRÁTKÝ Luděk1983-1997ZMP TEV BRV
KRÁTKÝ Miloš1990-2008MAT TEV
KRATOCHVÍLOVÁ Stanislava1973-1990
KUGLIN Lawrence1992-1993AJK
KUNDRÁTOVÁ Jana1999-2001ESV
KYNČLOVÁ Danuše1994-dosudNEJ FRJ
LANG Václav1960-1961RUJ
LÁNÍKOVÁ Marcela1999-2002ANJ MAT
LIŠKA Alois1983-1984PRO
LÍVANEC Jiří1966-1967MAT
LOPRAISOVÁ Hana1987-1988BIO CHE
LORENC Jan1999-2000ZMP TEV
LOUGHEET Ronan2004-2005ANJ
LOWSON Gail1993-1999ANJ AJK
MÁCHOVÁ Štěpánka2000-dosudBIO ZMP ZSV
MARKVARTOVÁ Eva1993-1994VYV
MARTINCOVÁ Helena1996-1998
2000-2001
NEJ
MAŠEK Jiří1983-1986STR
MESTEK Pavel1975-1976
1982-1988
DEG STR TKR
MILEROVÁ Hana2001-2002TEV
MLÝNKOVÁ Radka1995-1996
1999-2005
ANJ
NATHEROVÁ Věra1987-1992ANJ RUJ
NOVÁK Stanislav1980-1981
1983-1985
TKR TEV
OBERMAJEROVÁ Anita1982-dosudANJ RUJ
OLIČ Miroslav1953-1985
1990-1998
2001-2002
NEJ DEJ ANJ
PADEVĚTOVÁ Ljuba1961-1964ZMP BIO
PAPÁČ Jiří1975-1978ZMP TEV
PERK Stanislav1988-1990STR
PEŠKOVÁ Hana1956-1958NEJ CHE
PETÁK Stanislav1963-1965
1967-1968
CHE OBN
PLÁŠILOVÁ Andrea2001-2002ANJ
PLEVKOVÁ Ludmila1969-1975
1977-1980
VYV
POPÍLKOVÁ Jarmila1955-1964CJL RUJ DEJ
POUR Ladislav1968-1970TKR
PRAUSOVÁ Jana1997-dosudCJL FRJ
PREJZEK Petr1985-1990ZEM
PREJZEK ml. Petr1998-1999HUV
RAŠKOVÁ Eva1998-2014ZMP TEV
RENNER Erich1972-1990CJL DEJ ZMP
ROSENZWEIG Karel1978-1983ZMP TEV NEJ
RŮŽIČKA Pavel1994-1996HUV
RYSOVÁ Jaroslava1962-1973BIO CHE
ŘEHOŘKOVÁ Jarmila2000-2011NEJ RUJ
ŘEHOUTOVÁ Dana1991-dosudCJL NEJ
ŘEZÁČOVÁ Anna1958-1960NEJ
ŘÍPOVÁ Irena2003-2010ANJ
SAIDLOVÁ Jarmila1972-1974ZMP TEV
SEMANČÍKOVÁ Marcela2002-2003ANJ
SCHILDBERGER Lubor1983-1989EKO
SKALNÍKOVÁ Vlasta1968-1969BIO CHE
SKLENÁŘ Ludvík1962-1963
1970-1971
RUJ
SKLENÁŘOVÁ Iva1967-1968
1973-1974
BIO CHE
SLANCOVÁ Jana1982-1990ZEM
SLAVÍKOVÁ Lenka2002-2004FYZ CHE
SOKOLOVÁ Zora1963-1965
1970-1971
CJL RUJ
SOUKUP Petr1997-1998ZMP
SPRENGEROVÁ Jana2004-2009
2010-dosud
DEJ ZSV
SRBEK Miloš1954-1962DEG TKR
STAŇOVÁ Iva2002-2004ANJ FRJ
STARÝ Petr1973-1974CHE
SUCHÁNKOVÁ Ludmila1966-1974RUJ TEV
SUCHOMELOVÁ Ivana1980-1982NEJ
SUKOVÁ Jana1986-1987BIO
SUŠOVÁ Eva1992-1993SVS
SUŠOVÁ Veronika1995-1997SVS
SUTNAR Miroslav1977-1993TKR ZEM STR
SUTNAROVÁ Jiřina1993-2007
2008-2011
PPS
SVOBODOVÁ Eva1990-1994
2009-2010
ANJ HUV
SVOBODOVÁ Miloslava1959-1961BIO ZMP
SVOJITKOVÁ Oldřiška1982-dosudNEJ CJL
SYNEK Josef1972-1973CJL NEJ
ŠAFAŘÍKOVÁ Marisa1973-1980NEJ
ŠACHOVÁ Milada1956-1991MAT DEG
ŠAMALÍKOVÁ Ivana1992-1993PPS
ŠEŠULKOVÁ Eva1980-1982BIO CHE
ŠIMKOVÁ 1960-1961NEJ
ŠINÁGL Karel1954-1955FYZ
ŠPAČEK Ondřej1998-1999ZMP TEV
ŠRÁMEK Karel1954-1955
1968-1977
CJL LAT
ŠTIPLOVÁ Miloslava1972-1974DEJ
ŠTULC Miloslav1963-1964BIO ZMP
TEJKAL Jaromír1976-1981MAT FYZ
TICHÝ Jan1982-1987PRO
TILLINGEROVÁ Alexandra1974-1975BRV TEV
TOMÁNEK Čeněk1983-1984
1988-1989
1994-1997
PRO
TOMÁNKOVÁ Jana1984-dosudEKO IVT
UNIVERSALOVÁ Marie1995-2007VYV
VALÍČEK František1983-1985ZEM
VANČÁT Jaroslav1975-1979CJL VYV
VANČÁTOVÁ Anna1974-1987
1994-dosud
CJL VYV
VÁVRA Ivan2000-2005SOC
VÁVRA Jaroslav1988-1991IVT MAT EKO
VEČERKOVÁ Věra1985-1987RUJ
VILÍMOVÁ Hana1975-1976CHE
VOLKAROVÁ Natalie1953-1958RUJ
VONDRÁČEK Aleš1958-1998
2000-2014
ANJ DEJ
VONDRUSOVÁ Eva1994-1996ANJ
VOSÁTKOVÁ Anna1963-1965BRV TEV
ZAHRADNÍČEK Zdeněk1975-1976MAT FYZ
ZÁSTĚRA Tomáš2002-2005ANJ TEV ZSV
ZELINKOVÁ Blanka1964-1965
1974-1999
CJL DEJ
ZEMANOVÁ Hana1972-1973EKO
ZIMOVÁ Vlastimila1969-1970TEV
ŽÁK Jaromír1962-1993CJL RUJ OBN
ŽÁK Pavel1972-1973TKR
ŽÁKOVÁ Dagmar1961-1983
2002-2003
CJL RUJ
ŽÁKOVÁ Miloslava1970-1973NEJ
ŽIŽKOVÁ Markéta1993-1996NEJ

Články od vyučujících

Jakub Hřebačka: Psal se rok 1955
Erich Renner: Trest se stal odměnou
Dana Hlásná: O tom, jak se tři měsíce prodloužily na třicet let aneb za co vděčím svému gymnáziu

Galerie fotografií

   

více naleznete v sekci Fotografie > Profesorský sbor

Zkratky předmětů

AJK konverzace v ANJ
ANJ anglický jazyk
BIO biologie
BRV branná výchova
CJL český jazyk a literatura
DEG deskriptivní geometrie
DEJ dějepis
EKO ekonomika
EST estetická výchova FRJ francouzský jazyk
FYZ fyzika
HUV hudební výchova
CHE chemie
IVT informatika a výpočetní technika
LAT latina
MAT matematika
NEJ německý jazyk
PPS pedagogicko psychologický seminář
PRO programování
REJ řecký jazyk
SOC sociologie
STR strojírenství
SVS společensko vědní seminář
TAD technika administrativy
TEV tělesná výchova
TKR technické kreslení
VYV výtvarná výchova
ZEM zemědělství
ZMP zeměpis
ZSV základy společenských věd

Z úsporných důvodů jsou ve výčtu předmětů uváděny u každého vyučujícího pouze dva nejčastěji zastoupené.

*) Seznam obsahuje všechny vyučujicí, kteří se na naší škole vyskytli alespoň půl roku. Vyučující jsou řazeni podle abecedy. Kliknutím na jméno vyučujícího přejdete na stránku s podrobnějšími údaji.

nahoru
© Gymnázium Karla Čapka Dobříš, 2003.